Kaynana Medyası

Sevilen Bir Kaynana Olmak?

Sevilen Bir Kaynana

Bir erkeği değişik duygular ile seven iki kadının anlaşmasını beklemek çok zordur. İlk tanışmada bu ilişkiyi bir iş başvuru sırasındaki sizinle insan kaynakları müdürünün görüşmesi olarak tanımlayabilirsiniz. Bir damat yada gelinin sevisinin kazanılması onların şartları veya özgürlüklerinin kendilerine verilmesine bağlıdır genellikle , bu durumda fazla görülmemekle beraber kaynana sevilmesi nadir olaylardan biridir.

Peki kaynanalar sevilmek için ne yapmalı?

Gül Yüzlü Kaynanam

*Sevmediği bir durumla karşılaşsa bile gülücükleri yüzünden eksik etmez ve güler yüz göstermekten asla vazgeçmemeyle başlayabilir.

*Aslında her şeyin başında biraz özgürlük biraz karışmama gibi bir durum yatıyor. Düğündü , nişandı , kınaydı bu gibi tatlı telaş ve sıkıntıların yaşandığı günlerde gelin ve damada sıkıntı çıkartmak yerine olumlu ve yapıcı olarak işleri kolaylaştırmak.

*Alışveriş zamanı fiyatları yukardan aşağı sıralamamak ve ihtiyaç dışında hareket etmemek sizleri mükemmel bir kaynana yapabilir.

*Her evin kapısı ayrı açılır mantığı ile hareket ederek , sessiz kalmanız size avantaj sağlayacak sizden yardım istenilmediği sürece içişlere dahil olmamak yararınıza olacaktır. Dışarıda sevgili olup dünya evine giren çocuklarınızın baş başa kalmalarına müsaade edin ki birbirlerini daha iyi tanıma fırsatı bulsunlar.

*Çocuklarınız  kız , erkek veya gelin , damat fark etmez devamlı ziyarete gitmeyin çocuklarınız zaten sizleri yalnız bırakmayacaktır. Özlemek güzeldir en azından konuşulacak konu birikir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz.

*Torunlarını seviyorsunuz ve elbette en iyi siz bilirsiniz nede olsa çocuğunuzun çocuğu ama eğer bakımı size kaldı ise biraz anne ve babasının söylemlerini dikkate alın bildiğiniz yöntemleri uygulamayın. Anne ve baba çocuğunda görmediği veya duymadığı hareket ve söylemleri duyduğunda sizlere beslediği iyi duygulardan mahrum kalabilirsiniz.

*Gelininiz veya Damadınız sakin sessiz biri olabilir ve bu durum size devamlı laf sokma hakkını vermez. Herkesin bir eşref saati olduğunu unutmayın ve duvara toslamayın.

*İltifat etmeyin abartmayın ama içten olun sevmiyor olabilirsiniz fakat sevmeye çalışabilirsiniz. İyi yönlerini gözlemlemeye çalışın. Yalnız kalmak istiyor ise zorlamayın. Günümüz şartlarında bazen kişiler sessiz kalarak rahatlayabilir. Gürültüden veya konuşmaktan uzak durabilir. Biraz anlamaya çalışın.

*Hava atmak amaçlı tutup da arkadaşlarınızı toplayıp da bu benim gelinim veya buda damadım diye hava atarak çocuklarınızı sık boğaz ettirmeyin.

Öpüyorum güzel elleriniz den Kaynanalar. Damatlarınızı sevin , Gelinlerinizi sevin. Hadi bakalım yorumlarda bekliyoruz kaynanalarınızın davranışlarını.

kaynanadili

Yorumlar

Yorum göndermek için buraya tıklayın