Burç Yorumları

İkizler Burcu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

21 Mayıs ile 20 Haziran tarihleri arasında başlayıp biten burcumuz ise Zodyak’ın 3.burçlarından olan İkizlerdir. İkizler burcu yıl boyunca çeşitli gezegenler tarafından ziyaret edilir ve rüzgar enerjisi harekete geçirmesine sebep olur. İlkbaharın sonlarında başlar.

İkizler Burcunun Başlıca Özellikleri (21 Mayıs&20Haziran)

-Simgesi                   :İkizler
-Element                  :Hava
-Gezegen                  :Merkür
-Renk                        :Açık yeşil, Sarı
-Uğurlu Sayılar       :5 , 7
-Özellik                     :Özgün , Akıllı , Maceracı , Etkileyici
-Sevdiği Şeyler        :Müzik , Kitap , Gezmek
-Güçlü Yanları         :Sevecen , Kibar , Uyumlu , Meraklı
-Zayıf Yanları           :Tutarsız , Gergin

İkizler Burcunun Başlıca Kişisel Özellikleri;

Burçlar genellikle öncü , değişken ve sabit olmak üzere 3 farklı nitelikte gruplandırılır. 4 adet değişken burç vardır bunlardan biride İkizler burcudur. Diğer değişken burçlar ise Başak burcu , Yay burcu ve Balık burcudur.  Değişken burçların anlamı mevsimlerin sona ermesiyle başka bir mevsime geçiş olarak da ifade edebiliriz. Bu tür burçlara yani değişken burçlara dahil olan kişiler her şeyin bir sonunun olduğunu bilirler. Mevsim geçişindeki değişikliklere herkesin adapte olmasını sağlamaktır görevleri. Diğer burçlara göre çok bilgilidirler ve ortama ayak uydurma konusunda çok gelişmişlerdir.

Hava elementine sahip ilk burç olduğundan iletişim rüzgarını başlatan öncü rüzgardır. Sinerjisi oldukça kuvvetlidir ve harekete geçirici bir yanı vardır. Zamanı geldiğinde sevdikleri ile vakit geçirmeyi çok severler. Sosyalleşme için çok güzel bir zaman ve çok güzel bir burçtur.

Doğası gereği İkizler burcu çocuk saflığına ve masumiyetine sahiptir. Örf , adet ve geleneklere çok önem verirler. Kendinden çok başkalarını düşünürler ve kan bağı olmasa bile arkadaş çevrelerine çok bağlıdır. İkizler burcu farklı iki karakterde karşımıza çıkabilir ve ne ile karşı karşıya olacağınızı asla bilemezsiniz. Eğlenirken bir anda ciddileşebilir ve hatta huysuzlaşabilir ortamın enerjisini yok edebilirler. Oldukça meraklıdırlar ve bu meraklı oldukları konuda vakit onlar için hep engeldir , hiç bir zaman vakit yetmez.

 

İkizler Burcu Kadınına Ne Hediye Alınır?

İşiniz oldukça kolay sakın kendinizi kasmayın. Çünkü İkizler burcu kadınına hediye almak oldukça basittir. Alacağınız hediyenin bir hikayesi olması bile onları oldukça mutlu edecektir. Hatta kendileri bile alışveriş yaparken genelde ikinci el eşya veya kermeslerden hediyelik bakarlar. Oldukça cömert ve paylaşmayı seven kişilerdir.

İkizler Burcu Erkeğine Ne Hediye Alınır?

İkizler kadının da olduğu gibi İkizler erkeğine de hediye almak oldukça kolaydır. Teknolojiye bayılırlar. Pahalı ürünlerden kaçının çünkü işine yarayacağı ufacık bir şey bile aldığınızda verecekleri tepkisi tahmin bile edemezsiniz. Yapboz ve birlikte oynanabilen kutu oyunlarına bayılırlar.

İkizler Burcunun En İyi Anlaştığı Burçlar;

  • Terazi burcu ile resmen birbirleri için yaratılmıştır. Sosyal ve iletişim kurma yönleri uyumluluk gösterir. Birlikte oldukları süre boyunca üstesinden gelemeyecekleri hiç bir şey yoktur.
  • Kova burcu ile beraber iletişim kurmayı sevdiklerinden birlikte arkadaş ortamlarının vazgeçilmez çifti olabilir. Her iki burçta sürprizlerle dolu bir burçtur ve bu heyecan ilişkilerinin uzun sürmesine neden olur.
  • Koç burcu ile anlaşabilmesi için övgüler yapması gerekebilir çünkü Koç burcu liderlik tutkusu ile doğan bir burçtur. Hareket ve enerji dolu bir birliktelik gerektirir. Her iki burçta öğrenmeye açıktır.

kaynanadili

1 yorum

Yorum göndermek için buraya tıklayın