Burç Yorumları

Boğa Burcu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

boğa burcu

20 Nisan ile 20 Mayıs tarihleri arasında başlayıp biten burcumuz ise Zodyak’ın 2.burçlarından olan Boğadır. Boğa burcu yıl boyunca çeşitli gezegenler tarafından ziyaret edilir ve toprak enerjisi yüklenmesine sebep olur.

Boğa Burcunun Başlıca Özellikleri (20Nisan&20Mayıs)

-Simgesi                   :Boğa
-Element                  :Toprak
-Gezegen                  :Venüs
-Renk                        :Yeşil, Pembe
-Uğurlu Sayılar       :6 , 4
-Özellik                     :Sabırlı , Düzenli , Yardımcı , Romantik , Özenli
-Sevdiği Şeyler        :Fotoğraf , Dağlar , Müzik , Yemek
-Güçlü Yanları         :Güvenilir , Sabırlı , Pratik
-Zayıf Yanları           :İnatçı , Tavizsiz

Boğa Burcunun Başlıca Kişisel Özellikleri;

Burçlar genellikle öncü , değişken ve sabit olmak üzere 3 farklı nitelikte gruplandırılır. 4 adet sabit burç vardır bunlardan biride Boğa burcudur. Diğer sabit burçlar ise Aslan burcu , Akrep burcu ve Kova burcudur. Mevsimlerin ortalarına denk gelen bu burçlar dengeleyici burçlardır. Plan ve program dahilinde genellikle çalışırlar bir işe başlamadan önce düşünüp tasarlar sonrasında harekete geçerler. Genellikle parlak fikirleri hayata geçiren kişilerdir yani eylem yapmayı severler.

Toprak elementine bağlı olan 3 burçtan bir tanesidir Boğa burcu. Diğerleri ise Başak burcu ve Oğlak burcudur. Güvenliği ön plan da olan bir burçtur. Kendisi kadar etrafındaki insanlarında güvenliğini sağlamaya çalışır genellikle. Hayalperest değil ayakları yere basan gerçekçi bir bakışa sahip kişilerdir. Boğa burcu için bir projede yıllarca çalışabilmek olası bir durumdur ve para kazanmak onlar için çok zor bir şey değildir. Aceleci olmayan Boğa burcu sabırlı bir şekilde amacına her zaman yaklaşır ve ulaşır.

Enerjisini iki farklı türde kullanan Boğa burcu ya gevşemiş haline yada coşkulu haline denk gelirsiniz. Yaptıkları işi aşama aşama gerçekleştirmeyi sever ve çizdiği yol ne kadar zor olursa olsun sonuca mutlaka ulaşır. Arkadaşlık ve sevgililik durumlarını da uzun süreli yaşayan bir burçtur Boğa burcu. Eleştiri sevmez ve sadıktır Boğa burçları.

Boğa Burcu Kadınına Ne Hediye Alınır?

Boğa burcu kadınını bir hediye ile etkilemek istiyorsanız eşi benzeri olmayan bir hediye bulmalısınız. Ya da el yapımı becerilerinizle ona güzel hediyeler de  yapabilirsiniz. Ahşap işlemelerinden ve doğal ürünlerden hoşlanırlar. Aslında bir emeği olan hediye Boğa burcu kadınını çok mutlu edecektir.

Boğa Burcu Erkeğine Ne Hediye Alınır?

Boğa burcu erkeğini bir hediye ile etkilemek istiyorsanız işiniz çok kolay. Hediyeye çok önem göstermeyen bireylerdir. Tatlı bir söz veya güzel bir yemek de hazırlayarak Boğa erkeğini çok mutlu edebilirsiniz. İllaki bir hediye düşünüyorsanız ise hoşlanacağını düşündüğünüz konulu bir kitap yada enstrüman hoşuna gidecektir Boğa burcu erkeğinin.

Boğa Burcunun En İyi Anlaştığı Burçlar;

Yengeç burcu ile birlikte rahatına düşkün ve ciddi ilişki peşinde olan burçlarıdır.
Oğlak burcu ile para kazanma ve başarılı olma duyguları ortaktır. Oğlak romantik Boğa ise hassan olan bir davranış sergiler.
Balık burcu ile birbirlerine çok benzerler hassas ve barışçıldır. Birbirlerini tamamlarlar aslında Balık burcunun hayal gücü çok gelişmiştir , Boğa burcunun ise hayali gerçekleştirme özelliği sayesinde birliktelik hep mutlu sonuçlanır.

kaynanadili

1 yorum

Yorum göndermek için buraya tıklayın