Burç Yorumları

Aslan Burcu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

aslan burcu

23 Temmuz ile 22 Ağustos tarihleri arasında başlayıp biten burcumuz ise Zodyak’ın 5.burçlarından olan Aslandır. Aslan burcu yıl boyunca çeşitli gezegenler tarafından ziyaret edilir ve ateş enerjisi harekete geçirmesine sebep olur. Bu enerjiyi anlamak ve yaşamak önemlidir.

 

Aslan Burcunun Başlıca Özellikleri (23 Temmuz&22 Ağustos)

-Simgesi                   :Aslan
-Element                  :Ateş
-Gezegen                  :Güneş
-Renk                        :Sarı , Turuncu
-Uğurlu Sayılar       :1 , 3
-Özellik                     :Cesur , Kibar , Sadık , Koruyucu , Eğlenceli
-Sevdiği Şeyler        :Kameralar , İltifat , Pahalı şeyler , Tatiller
-Güçlü Yanları         :Yaratıcılık , Neşe , Esprili olmaları
-Zayıf Yanları           :Küstah , İnatçı ,Katı olmaları

Aslan Burcunun Başlıca Kişisel Özellikleri;

Burçlar genellikle öncü , değişken ve sabit olmak üzere 3 farklı nitelikte gruplandırılır. 4 adet sabit burç vardır bunlardan biride Aslan burcudur. Sabit burçlar mevsim ortalarına denk gelirler. Diğer sabit burçlar ise Boğa , Akrep , Kova burcudur.

Ateş elementi ile yönetilen 3 burçtan biri olan Aslan burcu genellikle ufak bir kıvılcımı büyük bir yangına dönüştüren burçtur. Doğuştan lider ve sanatçı özelliği olan bu burç sahibi kişiler zamanı geldiğinde bu özelliklerini dışarı çıkartarak tüm gözleri üzerine toplar. Cana yakın olan Aslan burcu neşe doludur ve zamanının her anını güzel ve eğlenceli geçirmeye çalışır. Çözüm odaklı olan Aslan burcu en zor problemlerin bile üstesinden rahatlıkla gelebilecek zekaya sahip kişilerdir. Elementi güneş olan aslan burcu zamanı geldiğinde egoları tavan yapar. Sevdiği kişi karşısında çaresiz olan Aslan burcu çabuk alaşağı edilebilir ve kolay lokma olabilir.

Aslan burcu gezegen geçişi sırasında enerjisi tavan durumunda etrafındaki insanları görmezden gelebilir hale girebilir. Aslan burcuna ve enerjisine sahip kişisi doğru yönlendirildiğinde insanı canlandırır ve güçlendirir.

Aslan Burcu Kadınına Ne Hediye Alınır?

Aslan bucu kadını pahalı hediyelere ve lükse bayılır. Ne kadar çok değerli eşyası varsa o kadar mutludur diyebiliriz. Değerli taşları çok severler yada tasarım olan kıyafetlere.

Aslan Burcu Erkeğine Ne Hediye Alınır?

Aslan burcu erkekleri midesine düşkündür. Yemek yapmayı sevdikleri kadar yemeği de çok severler. Giyim kuşam onlar için önemlidir. Dışarıdan nasıl göründüklerine dikkat ederler. Kişisel bakım ürünleri hediye olarak güzel bir seçenek olabilir.

Yengeç Burcunun En İyi Anlaştığı Burçlar;

  • Yay burcu ile beraberlikler coşku ve eğlence içerisinde geçer. Hayat doludur bu iki burçlar. Birliktelikleri sırasında hayatın önemli meselelerinden uzaklaşırlar. Macera ve özgürlüğün peşinden giderler.
  • Koç burcu ile birbirlerine benzeyen çok yanları vardır. İki burcun özellikleri arasında tutku , enerji ve bencillik vardır. Birbirlerine saygı gösterdikleri sürece güzel bir birliktelik yaşanır. Bu iki burcun birbirine olan ten uyumu mükemmeldir ve bundan yola çıkarak aralarındaki en güçlü bağ cinselliktir.
  • İkizler burcu ile farklı noktalarda olsalar da coşkulu bir ilişki kurulabilir. İkizler burcu bu birliktelikte aklıyla ilerliyorsa , Aslan burcu da yüreğiyle hareket eder. İkizler burcunun küstahlığını , Aslan burcu doğan hali dengede tutar.

kaynanadili

Yorum ekle

Yorum göndermek için buraya tıklayın